piątek, 30 grudnia 2011


Końcówka roku sprzyja podsumowaniom, chciałam więc ogromnie podziękować Wam za wszystkie wizyty, przemiłe komentarze, wsparcie, mobilizację i niezmierzoną ilość inspiracji, jakich dostarczają mi Wasze blogi. Jestem tutaj od sierpnia i muszę przyznać, że to jedne z moich najbardziej "twórczych" miesięcy:)

Życzę Wam, żeby nowy rok okazał się jeszcze lepszy od mijającego - by przyniósł szczęście, miłość, zdrowie i energię do wprowadzania w życie nowych pomysłów i zamierzeń.

Pozdrawiam serdecznie:)

Monika


Last days of the passing year are good for summary, so I wanted to thank you immensely for all the visits, delightful comments, support, mobilization, and the immense amount of inspiration, which provide me with your blogs. I am here since August and I have to admit that is one of my most "creative" months:)
Let 
the new year be better and bring happiness, health, love and energy to implement new ideas and plans.

Greetings:)

Monika
Pin It Now!

6 komentarzy:

 1. Kochana Moniko! Dziękuję za życzenia i również Ci życzę, aby ten Nowy Rok przyniósł dużo światła i inspiracji, i żebyś po prostu była szczęśliwa!

  A prace zestawione razem wyglądają bosko!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ty to dopiero jesteś inspiracją! i jednym wielkim zachwytem nad precyją, formą, treścią i wogóle... i żebyś tak miała przez cały przyszły rok♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak pięknie Twoje prace wyglądają! :)
  Szczęśliwego Nowego Roku :) Asia

  OdpowiedzUsuń
 4. tworzysz niesamowicie piękne i inspirujące miejsce! Twoje prace są niezwykłe! życzę Ci, aby w Nowym Roku powstało ich jeszcze więcej i żebyś dalej rozwijała skrzydła... nie tylko w wyszywaniu ;)
  do zobaczenia w Nowym Roku :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego w nowym roku!

  OdpowiedzUsuń
 6. Thank you for your good wishes for the New Year and that there is a translation for us. I have enjoyed looking closely at the picture at the top of your page.
  jillx

  OdpowiedzUsuń

Z góry bardzo dziękuję za odwiedziny i Twój wpis:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...