wtorek, 29 listopada 2011

CR84FN43

Tym razem - tak dla odmiany - zakładka do ksiażki:) Trzymam się jakoś tej formy i dobrze mi z tym. Ta zakładka powstała na specjalne zamówienie dla Sue, której ogromnie dziękuję (już Ona wie za co:) W zakładce miały dominować "kolory ziemi" - mam nadzieję, że dobrze wywiązałam się z zadania.

This time - just for a change - a bookmark:) This one was created as a special order for Sue, who I'd like to thank very much (She already knows what for:). This bookmark had to be dominated by "earth tones" -  hope I fulfilled this task properly.Na drugiej stronie znany już cytat z Cycerona - tym razem jednak w wersji angielskiej:

On the other side is the already well-known quotation from Cicero - but this time in English:
I jeszcze frędzelki z koralikami. Do ich tworzenia przystępuję zawsze z największym zapałem, po czym po wykonaniu trzech pierwszych węzełków przypominam sobie, jakie to niewdzięczne zajęcie. Czasem mam wrażenie, że ich zrobienie zabiera więcej czasu, niż wyhaftowanie całej zakładki :)

And yet tassels with beads.always start making them with the greatest enthusiasm, and then after the first three knots remind myself that this is a really thankless job. Sometimes I feel that it takes me more time than embroidering whole bookmark :)Tak się dobrze złożyło, że kolory odpowiadają również palecie barw z kolejnego wyzwania zorganizowanego przez CR84FN Color Challenge

Fortunately these colors correspond to the color palette of the next challenge organized by CR84FN Color Challenge


Ogromnie się cieszę, że serduszka z ostatniego posta wzbudziły Wasze zainteresowanie. Dziekuję za wszystkie ciepłe słowa:)

Pozdrawiam!
Greetings!

Monika Pin It Now!

19 komentarzy:

 1. W jakich kolorach by nie było - zawsze Twoje wyszywanie jest przepiękne!!! A co do koralików, to mając jedną z Twoich zakładek wiem, że dla mnie jest niewykonalne nawleczenie takich malutkich koralików na tak cieniutkie sznureczki! Masz niezwykłe ręce:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Oh my! What a gorgeous bookmark! Your embroidery skills are incredible! Thanks for joining along with CR84FN :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna! Kolory śliczne :) Mi się kojarzą z ziemią wczesną wiosną :)

  OdpowiedzUsuń
 4. To co Ty wyrabiasz z igłą i nitką, to się w głowie nie mieści!
  NIESAMOWITE!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękna! i tyle szczegółów... cudne kolory - pychotka!

  OdpowiedzUsuń
 6. ja nie mogę, nie wierzę!! jak można być tak zdolną bestią!!!?? ahhh zazdroszczę nowej właścicielce!! straszliwie!!

  OdpowiedzUsuń
 7. podziwiam Cię strasznie- i dceniam, bo ja dzisiaj próbowałam wyszyć mały napis na misiu i...powiem szczerze: DRAMAT!!!!
  Więc tym bardziej chylę czoła! a ta zakładka jest po prostu przepiękna, kolory świetne, a frędzle.... no cudna jest po prostu!
  serdeczne

  OdpowiedzUsuń
 8. jestem zauroczona! przepiękna :)

  OdpowiedzUsuń
 9. cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudowna :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Monika, I am so excited to have bought this BEAUTIFUL bookmark from you and know it is on it's way to the United States! My girlfriend is going to treasure this gift you custom made for me! LOVE the tassles although it's such hard work for you! LOVE LOVE LOVE the quote! Thank you for making this for me and for playing with us at CR84FN!

  OdpowiedzUsuń
 11. Once again...AMAZING!!! Your work is so intricate and beautiful! I am sure Sue is going to love this bookmark!
  Mackie

  OdpowiedzUsuń
 12. Ale cudeńko!
  Gratuluję umiejętności i zazdroszczę cierpliwości.
  Pozdrawiam cieplutko =}
  Asiek
  http://moja-koniczynka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. What a gorgeous bookmark. I love all the bead work too. Thanks so much for playing at CR84FN! :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Wow, wow, wow!!! This is just WONDERFUL!! It's so beautiful and the verse on the back is perfect! Thanks for playing along with CR84FN!!

  OdpowiedzUsuń
 15. Ciekawe,dopiero jak wspomniałaś o frędzelkach,zwróciłam na nie uwagę. Rzeczywiście,często je robisz,w takiej lub innej formie,to taki "niewidzialny" a jednak uroczy i dodający lekkości element.

  OdpowiedzUsuń
 16. dawno mnie u Ciebie nie było w komentarzach ale wpadam choć na moment, żeby popodziwiać Twoje misterne prace, piękna zakładka, , poprzednie serduszka tez ujmujące ;)
  pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 17. Wow toż to prawdziwe dzieło i jakie pracochłonne! Piękna zakładka, a z cytatem to się zgadzam co do najmniejszej literki.

  OdpowiedzUsuń
 18. Kolejne cudeńko wyszło spod twoich rąk!

  OdpowiedzUsuń

Z góry bardzo dziękuję za odwiedziny i Twój wpis:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...